مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

کاهش بیش از ۶۰ درصدی مصرف سوخت در چهار روز گذشته در استان کرمان

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: در چهار روز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان کرمان شاهد کاهش بالغ بر ۶۰ درصد مصرف سوخت هستیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان ظهر امروز سه شنبه 12 فروردین ماه در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: در 4 روز گذشته در 70 نقطه از ورودی‌های استان تعداد 2 هزار و 100 نفر مسئول کنترل ورود و خروج مسافران بودند که در این ایام 41 هزار و 757 نفر غربالگری شده‌اند و حدود 10 هزار و 294 خودرو برگشت داده شد.
حمید شمس الدینی تصریح کرد: در 4 روز گذشته تعداد 226 واحد صنفی پلمب شد و علاوه بر توقیف 23 خودرو برای 347 خودرو نیز جریمه 500 هزار تومانی صادر شده است.
وی با اشاره کاهش مصرف 60 درصدی سوخت در 4 روز گذشته عنوان کرد: در روز اول(جمعه) اجرای این طرح شاهد کاهش 17 درصدی مصرف سوخت نسبت به روز پنجشنبه بودیم که این آمار در روز شنبه کاهش 13 درصدی نسبت به روز قبل بود و در روز یکشنبه شاهد کاهش 57 درصدی مصرف سوخت به نسبت روز قبل از اجرای طرح بوده‌ایم که این آمار دیروز دوشنبه با افزایش 46 درصدی نسبت به روز یکشنبه روبرو شد اما به طور میانگین کاهش مصرف بنزین در ۴ روز گذشته ۶۰ درصد است.


منبع : دفتر امور انتظامی و امنیتی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲