مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۹/۰۶/۲۹

جانشین استاندارکرمان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا؛

رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس استان کرمان بالاتر از میانگین کشوری

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: طبق ارزیابی و بازرسی ها میانگین رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس استان کرمان بالاتر از میانگین کشوری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، دکتر محمدصادق بصیری ظهر امروز 29 شهریور ماه در ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کروناویروس عنوان کرد: در حوزه مدارس، استان کرمان با 83 درصد، وضعیت بهتری به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارد در حالی که میانگین کشوری آن 77 درصد است.
وی گفت: همچنان تاکید بر تشدید و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا ویروس است و آمار نشان می‌دهد عدم رعایت‌ها و یا سهل‌انگاری موجب تشدید بیماری می‌شود.
دکتر بصیری با بیان اینکه متاسفانه کنترل‌ها در کل کشور تا حدودی پایین آمده است، افزود: علی رغم اینکه وضعیت کرمان نسبت به دیگر استان‌ها بدتر نیست، اما همچنان قرمز هستیم و باید کنترل موارد دنبال شود.
وی خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه در زندان‌های کشور رعایت پروتکل‌ها ضعیف بوده، اما استان کرمان در زمینه رعایت پروتکلها در زندان ها  بهترین عملکرد را  داشته و در بازدید‌های انجام شده عنوان فوق‌العاده عالی ذکر شده است.
دکتر بصیری گفت: سلامت افراد برای ما تفاوتی ندارد، از مدرسه یا زندان باید سلامت فرد تامین شود، پس می‌شود مدیریت و کنترل امور را در هر مکانی داشت.
معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استاندار کرمان، گفت: نمایشگاه مبل، نمایشگاه تخصصی محسوب نمی‌شود و مجوزی برای این امر داده نشده است.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲